/Files/images/садик.jpg

Історія закладу

У 2000 році в селі Вільхуватка було проведено реорганізацію дитячого садка та загальноосвітньої школи у Вільхуватський навчально – виховний комплекс. В дошкільному підрозділі працює дві різновікові групи «Сонечко» та «Ромашка». Виховується 30 дітей.

З 2009 року призначено заступником директора з навчально-виховної роботи Бігун Зою Василівну.

Сьогодні наш дошкільний підрозділ це:

- творчий колектив, який налічує 5 вихователів;

- музичний керівник;

- медична сестра;

- практичний психолог.

/Files/images/IMG_20161007_100735.jpgРоботи вихованців на виставці букетів Від виховання в родині й від діяльності співробітників закладів дошкільної освіти залежить, виросте дитина творчою, здібною, відповідальною людиною чи стане людиною пасивною, байдужою, в якої змалку не розвинули бажання цікавитись, досліджувати, створювати нове, пізнавати оточуючий світ, ділитись враженнями. Від виховання в родині і в дошкільному навчальному закладі суттєво залежить і система дитячих ставлень до оточуючого світу, характер стосунків між дитиною та оточуючими - стануть вони добрими, теплими, чесними, щирими або навпаки, змалку буде закладене неприязне, вороже, недовірливе чи навіть агресивно-деспотичне ставлення до інших. Усіх варіантів розвитку особистості не злічити, однак витоки кожного – в дошкільному дитинстві, в тому, наскільки поталанило дівчинці чи хлопчикові на душевне тепло і духовне багатство родинного кола, на комфортність тих умов, які створює для кожної дитини в групі дошкільного навчального закладу її перший педагог – ВИХОВАТЕЛЬ.

Основні досягнення

Наш дошкільний підрозділ постійно приймає участь у всіх районних заходах.

У 2013 р. вихователь Селютіна Зоя Григорівна взяла участь у районному етапі конкурсу «Вихователь року -2013» та стала лауреатом конкурсу.

/Files/images/IMG_20161013_112313.jpgПрогулянка на дитячому майданчику Колектив дошкільного підрозділу прикладає всі зусилля для того, щоб зробити дошкільне дитинство не лише змістовним, але й радісним, а дитячі серця – наповнити добротою. Вихователі працюють над реалізацією завдань, які полягають у створенні умов для різнобічного розвитку дитини дошкільного віку.

Вихованці беруть активну участь у заходах «Гармонія руху». Цікаво проходять в підрозділі святкові ранки, на яких діти із задоволенням виступають перед батьками.

Кiлькiсть переглядiв: 289

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

PISA - 2018

/Files/images/2017-18/1.jpg

PISA 2018 – Україна

Міжнародні порівняльні дослідження стали невід’ємною частиною системи оцінювання якості освіти у багатьох країнах світу. Вони дозволяють об’єктивно оцінити стан освіти в державі, сформулювати пріоритетні напрямки і визначити фактори вдосконалення галузі.

У межах Програми підлітки проходять тестування з математики, природничих наук і читання, а також відповідають на запитання під час анкетувань. Варто зазначити, що дослідження не перевіряє знань програмового матеріалу, натомість його завданням є визначити в учнів окремих країн здатність до використання знань і умінь з математики та природничих наук у життєвих ситуаціях, а також, яким рівнем читацької грамотності вони володіють.

Основною метою таких досліджень як PISA не є змагання між державами. Країни-учасниці відрізняються за соціально-економічним становищем, мають свої культурні, національні особливості, специфіку підходів до формування змісту освіти і вибору способів навчальної взаємодії тощо. Порівняльний характер дослідження визначається в першу чергу можливістю проаналізувати результати країни у різних циклах дослідження, визначати тенденції в освітній галузі конкретної країни.

Участь в PISA-2018 дозволить громадянам України, зокрема, спеціалістам у галузі освіти, об’єктивно оцінити стан середньої освіти в країні, усвідомити значущість поступових перетворень у цій сфері, політикам – приймати обґрунтовані рішення про необхідність змін.

Уряд доручив Міністерству освіти і науки України забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 та визначив відповідальним за його проведення Український центр оцінювання якості освіти. (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2016 р. №72-р

Кiлькiсть переглядiв: 2

Дата останньої зміни 25 Жовтня 2019